از مداد رنگی هایت سپاسگزارم.

پررنگ شده ای.

مثل همیشه نیستی. مثل کودکی هایم شده ای. پررنگ پرنگ. مثل مداد آبی ام.

راستش دیروز چشم هایم را با مداد آبی شستم. همه ی هستی عوض شد. همه آن ها که درون دلم بدها بودند. اسمشان خط خورد. رفتند جزء خوب ها. کاش زودتر این مداد رنگی ها را از  تو خواسته بودم.

می دانم که یادت هست. آن روز که آرزوهایم را مداد سیاه نقاشی کردم و با بغض، بزرگ ترین اعتراض هستی، نشانت دادم؛ می دانم که شنیدی در دلم چه گفتم که این مدادها را نشانم دادی مدادهایی که هرکدام یک رنگ  ازخوبی های زندگی بودند.

خدای خوبم،

با تمام وجودم. احساست می کنم. هر چند آرزویم هنوز رویشی نداشته. اما فهمیدم که خودم باید با این مدادها که فرستاده ای قلمو به دست گیرم و سبزشان کنم.

خدای خوبم از فرستادن مداد رنگی هایت به درون چشم هایم بی نهایت سپاسگزارم.

 

 

/ 24 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسافر تنها

تصميم گرفتم آنقدر كم ياب شوم تا دلي برايم تنگ شود. ولي افسوس فراموش شدم .[دلشکسته] سلام.خوشحالم از آشنایی با وبت.همیشه بهت سر میزنم خوشحال میشم بیای پیشم

م

سلام من به تویی که دوستت دارم! سلام من به تمام رنگ ها ! سلام من که که هستم ! ولی خودت میدنی به تو تو هیچ هستم! جعبه مداد رنگیم گم شده است! تمام اتاقم را زیر رو کردم ! گفتم شاید ببینمت! اما این مداد سیاه باز زرنگی کرد! همه جا را تاریک! م من سلامت میکنم !اما من دوست دارم ! چون با شمایی زندگی پررنگ تر می شود!

آشنا

خدایا کمکمان کن با مداد رنگیهایی که بهمون دادی بهترین و زیباترین نقاشی ها رو توی برگهای دفتر زندگیمون بکشیم! [گل][رویا][قلب][لبخند]

آشنای غریب

مداد رنگی های خدا رو اگه به بغل دستی هات قرض بدی، اگه به جز زنگ های نقاشی هم از ازشون استفاده کنی، حتی اگه واسه زیباتر کشیدن نقشت تو دنیا، هر روز تراششون بدی، ... هیچ وقت تموم نمیشه فقط یه شرط داره اونم این که استفاده از اون درست باشه و رنگ خدایی داشته باشه...

مهلا

سلاااااااااااااااااااااااام وبلاگ خیلی قشنگی داری به منم یه سری بزن[گل][شوخی][تایید]

سمان

سلام نیکوی عزیزم نوشته هات همیشه قشنگه گرمه مثل خودت آبی قشنگه مخصوصا وقتی آسمونی باشه ولی تصور کن که ابرهای صورتی توش باشه متفاوت با همه ی آسمونای دنیا اونوقت ما یه آسمون داریم که با همه فرق می کنه فقط فقط مال خودمونه امیدوارم همیشه ابر صورتی باشی![چشمک]

سمان

راستی یادم رفت بگم مدادرنگیات خیلی قشنگه!!!!

ملودی کامرانی

سلام.نوشته هایتان واقعا جالب و زیبا هستند و جالب تر از همه این بود که دیدگاه من بسیار بسیار نزدیک به دیدگاه شماست و من از درونم نوشته هایتان را لمس واحساس میکنم.امیدوارم که در این راه هر روز موفقیتتان پر رنگ تر شود.

ملودی کامرانی

سلام.نوشته هایتان واقعا جالب و زیبا هستند و جالب تر از همه این بود که دیدگاه من بسیار بسیار نزدیک به دیدگاه شماست و من از درونم نوشته هایتان را لمس واحساس میکنم.امیدوارم که در این راه هر روز موفقیتتان پر رنگ تر شود.