روز تولد یعنی چه؟

خداجان سلام:

 امروز تولد من است.

راستش برایم یک سوال پیش آمده و آن این است که چرا آدم ها روز تولدشان این قدر خوشحالند؟ دوست دارند برایشان هدیه آورده شود و برایشان جشن بگیرند؟ و در نظرشان روز تولد چه معنایی دارد؟

فکرشان را نمی‌دانم. شاید فکر می‌کنند آدم‌های بزرگی هستند و یا شاید هم احساس می‌کنند که روزی که در آن متولد شده اند روزی بزرگ است؛ به خاطر این که آنها در آن متولد شده اند.

اما من احساس دیگری دارم: روز تولدم غمی عجیب دلم را نشانه رفته است. آخر من احساس می‌کنم من برای چه به دنیا آمده ام؟ و تو از من چه تومی‌خواهی؟ و من هیچ کدام از چیزهایی که دوست داری را نتوانستم انجام دهم.

 این می‌شود که دلم می‌گیرد. و هی فکر می‌کنم که تولد باید چه طوری باشد که آدم در آن واقعا خوشحال باشد؟

نمی دانم. تو دلم را می شناسی. خودت کاری کن که تیر غم نشانه گیری اش خوب نباشد.

/ 9 نظر / 228 بازدید
امین

سلام.تولدت مبارک 100 سال به این سالها.داری پیر میشی ها[نیشخند].همیشه شاد و خرم باشی[گل]

احمد

سلام تولدتون را با یک روز تاخیر تبریک می گم.[گل] البته با اصل جشن گرفتن من هم مشکل دارم. وقتی یک سال از عمر آدم کم میشه جشنش برای چیه.

سعید

به هر حال، تولدتان مبارک! آرزو می‌کنم در زندگی‌تان همیشه به کام باشید.

آشنا

سلام خوبی؟ با کمال شرمندگی با تاخیر میگم: مریم جان تولدت مبارک [هورا] امیدورام همیشه شاد باشی راستی آهنگ وبلاگت عالیه خیلی رویائیه آدم رو از دنیا دور میکنه از دنیا و قیل وقالش خوب دیگه پرحرفی نمیکنم. خوش باشی [گل][ماچ]

نرگس

[هورا]تولد تولد تولدت مبارک[هورا] به منم سربزن

حاجی

درود . تولدت خجسته باد . امیدوارم شما و من و همه هدفمان از بودن در دنیا را پیدا کنیم . آمین

گل آقا

[نیشخند]درود و صد بدرود مایل به تبادل لینک بودید به وبلاگ من سر بزنید

ستاره

وای!فردا تولد منه [هورا]واقعا خیلی خوب مینویسی این کلبه حالو هوای خاصی داره خیلی این جا رو دوست دارم[ماچ]ولی واقعا روز تولد یعنی چی؟[متفکر]